Język
Metody płatności

 

Karta płatnicza

Szybka i bezpieczna płatność za pomocą karty płatniczej Visa lub Mastercard. Uzupełnij i potwierdź dane swojej karty płatniczej, z której będzie pobrana opłata za zamówienie.

 

Dotpay

Jeżeli chcesz zapłacić za przesyłkę bez wychodzenia z domu, skorzystaj z szybkiego przelewu internetowego za pośrednictwem serwisu Dotpay. Po wybraniu tej metody nastąpi przekierowanie na stronę naszego partnera, gdzie wybierzesz swój bank. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej za pomocą Twoich danych i bezpiecznie zapłać za zamówienie.

 

Przelewy24

Jeżeli chcesz zapłacić za przesyłkę bez wychodzenia z domu, skorzystaj z szybkiego przelewu internetowego za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Po wybraniu tej metody nastąpi przekierowanie na stronę naszego partnera, gdzie wybierzesz swój bank. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej za pomocą Twoich danych i bezpiecznie zapłać za zamówienie.

 

 

PayU

Jeżeli chcesz zapłacić za przesyłkę bez wychodzenia z domu, skorzystaj z szybkiego przelewu internetowego za pośrednictwem serwisu PayU. Po wybraniu tej metody nastąpi przekierowanie na stronę naszego partnera, gdzie wybierzesz swój bank. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej za pomocą Twoich danych i bezpiecznie zapłać za zamówienie.

 

 

PayPal

Wybierając tę opcję, przekierujemy Cię bezpośrednio na stronę PayPal. Jeśli posiadasz już konto w tym systemie, bez problemów zapłacisz za swoje zamówienie. Wystarczy zalogować się i dokonać płatności. Jeśli nie posiadasz konta, istnieje możliwość płatności jako gość. Zawsze możesz również utworzyć swoje nowe konto.

 

 

Przelew tradycyjny:

PHU Anita Juszczak-Olizarowicz

PKO BP 58 1020 5402 0000 0202 0441 0478
ul. Młyńska 4
66-016 Czerwieńsk

 

EU 52 1020 5402 0000 0902 0462 9657

PHU Anita Juszczak-Olizarowicz

Marcin Juszczak
Ul. Młyńska 4
66-016 Czerwieńsk

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl